Регіональний офіс водних
ресурсів у Рівненській області

Анонси подій

Водогосподарська обстановка

Підвідомчі організації

Платні послуги

Соціальні мережі

         22 травня 2024 року у Берестечківській громаді Волинської області відбулась партнерська зустріч учасників спільної міжмуніципальної та міжрегіональної ініціативи «Відновлення гідрологічного режиму річки Стир та її приток».

 

        Представники чотирьох громад – Берестечка (секретар міської ради Орися Максимець) з Волині, Боремля (сільський голова Віктор Корінь) та Демидівки (селищний голова Сергій Радченко) з Рівненщини, а також Лопатина (селищний голова Олег Микитин) з Львівщини обговорили проблематику ефективного використання витоків річки Стир та розвитку сфер рекреації, агрогалузі та туризму.

        До зустрічі також долучились керівники Регіональних офісів водних ресурсів Волинської (Роман Євліков), Рівненської (Ігор Мосійчук) областей,  БУВР річок західного Бугу та Сяну (Роман Туцький) та інституту «Волиньпроект» (Роман Юзв’як).

        За словами ініціатора міжмуніципального партнерства, начальника відділу архітектури та містобудування Берестечківської міської ради Леоніда Олійника, відновлення гідрологічного режиму річки Стир та її приток є важливим заходом для пом’якшення наслідків зміни клімату і забезпечення здоров’я населення, тому лише в широкому між секторальному партнерстві можна досягнути необхідних результатів, які будуть релевантні досягненню Цілей Сталого Розвитку.

        Також присутні обговорили проект меморандуму про партнерство та планують його погодження на засіданнях сесій громад.

        Наступним кроком планується внесення даного проєкту у регіональні Стратегії трьох областей та Стратегії розвитку громад Надстир’я.

        Захід відбувся за підтримки уряду Швеції UNDP Ukraine/ПРООН в Україні в межах проєкту   «Посилене партнерство для сталого відновлення».

Корисні посилання

 
 
http://buvrzt.gov.ua/img/wp-content/banner2.jpg
 
https://www.davr.gov.ua/fls18/kr.jpg
 
https://www.davr.gov.ua/fls18/ju.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
eukr
Aqua 336x280px 23 ukr

Наші контакти

 м.Рівне, вул.Кавказька 7

 (0362) 63-36-43

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 (0362) 62-09-76

 http://rivnevodres.gov.ua

 
Scroll to top