Регіональний офіс водних
ресурсів у Рівненській області

 

Інформація

про водогосподарську обстановку за тиждень (період з 26 листопада по 3 грудня 2019 року)

 

1.

Узагальнена гідрометеорологічна обстановка по басейнах і суббасейнах річок

Протягом тижня спостерігалася хмарна погода з проясненнями, на всій території  області пройшли дощі, спостерігався туман з мінімальною видимістю 200-500 метрів. На півдні випало 4,5 мм опадів, в центральній частині –5,6 мм опадів, на півночі – 5,6 мм опадів.

Вітер змінних напрямків від 3 до 13 м/с.

Температура вночі була від -60С морозу до +30С тепла, вдень від -10С морозу до +120С тепла. Середньодобова:  +20С тепла.

На річках області спостерігається зниження рівнів : на  р.Стир (г/п Млинок) – залишається сталим; на р.Горинь (г/п Дубровиця) зменшення рівня на 1 см; на  р.Случ (г/п Сарни) – зменшення рівня на 5 см. Всі річки знаходяться в берегах.

2.

Гідрохімічна (якість води) та гідрогеологічна ситуація

-

3.

Робота водогосподарського комплексу

Режим діяльності – експлуатаційний, гідрологічна ситуація контролюється службами регіонального офісу, контроль за станом водних об`єктів, гідротехнічних споруд, обстановкою на підвідомчих потенційно небезпечних об`єктах і прилеглих територіях.

3.1

 Робота насосних станцій (об’єми перекаченої чи поданої води), каналів та ГТС

Протягом тижня  на меліоративних  системах  області  періодично працювало 2-18 насосних станцій у Володимирецькому та Зарічненському районах, було перекачено 3,865 млн.м3 води. Водовідведення з інших меліоративних систем здійснювалось самотічно через мережу відкритих каналів.

 

3.2

Режим роботи ГЕС на водосховищах

   Рівень води Хрінницького водосховища, яке розташоване на р.Стир  у верхньому б’єфі зменшився на 2 см і становить – 187,28 м БС, у нижньому б’єфі не змінився та становить–182,68 см БС.

   Рівень води Млинівського водосховища, яке розташоване на р.Іква у верхньому б’єфі збільшився на 35 см і становить – 189,67 м БС, у нижньому б’єфі не змінився і становить –182,45 м БС.

   Режим роботи водосховищ – експлуатаційний, відмітки рівня води на всіх водосховищах Рівненської області не перевищують рівень ФПР. Дані про наповнення водосховищ наведені в таблиці.

4.

Пропуск повені і паводків:

(введені ступені протипаводкового захисту)

-

5.

Інформація про надзвичайні ситуації, що трапилися, чи ліквідація яких була завершена у звітний період, з повним описом ситуації

 

Надзвичайних ситуацій на водогосподарських об`єктах області не відбувалось.

 

 

Наші контакти

 м.Рівне, вул.Кавказька 7

 (362) 26 94 89

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

(362) 26 94 89

 http://rivnevodres.gov.ua

 
Scroll to top