Регіональний офіс водних
ресурсів у Рівненській області

З метою запобігання корупційним і злочинним проявам Регіональним офісом водних ресурсіву Рівненській області протягом 2018 року проводилась відповідна робота:

– постійно забезпечувався контроль за використанням фінансових та матеріальних ресурсів, ефективним та раціональним  використанням державного майна;

– забезпечувався  щомісячний контроль за виконанням вимог чинного законодавства щодо спрямування частини коштів від здачі в оренду державного майна до державного бюджету та відшкодуванню витрат за надання комунальних послуг;

– з метою недопущення виникнення заборгованності  із заробітної плати та інших виплат соціального характеру протягом поточного року проводився  контроль за станом розрахунків з працівниками Регіонального офісу водних ресурсів та підвідомчими організаціями.

В 2018 році була створена комісія з оцінки корупційних ризиків та затверджені заходи щодо усунення та мінімізації даних ризиків. Також в січні  поточного року, згідно наказу № 06-В  від 15 січня ,був затверджений план заходів Рівненського облводресурсів щодо запобігання та протидії корупції на 2018 рік. ( план заходів додається)

Під час нарад  протягом поточного року розглядалися питання щодо недопущення порушень вимог Закону України « Про запобігання корупції» та Кримінального  кодексу України.

Повідомлень про порушення антикорупційного законодавства та вчинення службових злочинів по Регіональному офісу водних ресурсів у Рівненській області  протягом  2018р. не надходило.

Наші контакти

 м.Рівне, вул.Кавказька 7

 (0362) 63-36-43

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 (0362) 62-09-76

 http://rivnevodres.gov.ua

 
Scroll to top