Регіональний офіс водних
ресурсів у Рівненській області

Анонси подій

Водогосподарська обстановка

Підвідомчі організації

Платні послуги

Соціальні мережі

1.Узагальнена гідрометеорологічна обстановка по басейнах і суббасейнах річок

Протягом тижня трималася переважно ясна погода. На півдні випало 1,7 мм опадів, в центральній частині – 2,9 мм опадів та на півночі – 1,9 опадів.

Вітер змінних напрямків від 0 до 5 м/с.

Температура вночі була від +6 0 С тепла до +13 0 С тепла, вдень від +21 0 С тепла до +23 0 С тепла. Середньодобова: +16 0 С тепла.

На річках області спостерігається по рівням: на р. Стир (г/п Млинок) – зменшився на 8 см (вода на заплаві); на р. Горинь (г/п Дубровиця) – зменшився на 28 см; на р. Случ (г/п Сарни) – зменшився на 13 см. 

Детальніше...

1.Узагальнена гідрометеорологічна обстановка по басейнах і суббасейнах річок

Протягом тижня трималася переважно мінлива хмарність. На півдні випало 15,2 мм опадів, в центральній частині – 18,8 мм опадів та на півночі – 12,3 опадів.

Вітер змінних напрямків від 2 до 7 м/с.

Температура вночі була від +1 тепла до +9 0 С тепла, вдень від +4 0 С тепла до +21 0 С тепла. Середньодобова: +7 0 С тепла.

На річках області спостерігається по рівням: на р. Стир (г/п Млинок) – зменшився на 3 см (вода на заплаві); на р. Горинь (г/п Дубровиця) – зменшився на 26 см (вода на заплаві); на р.Случ (г/п Сарни) – зменшився на 67 см.

Детальніше...

Це свято кожного року у нашій державі відзначають у третій четвер травня. Його започаткували у 2006 році, аби підтримати традиційний український одяг та вшанувати нашу культуру. Ідея спала на думку студентам Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Спершу до акції долучилися студенти та викладачі вишу. Однак згодом цю ідею підхопили мільйони українців по всьому світові. Тепер вже традиційно у День вишиванки українці одягають національний одяг, аби продемонструвати світові свою самоідентифікацію та національний код.

В умовах війни з росією цей день стає ще важливішим. Адже ми ще раз можемо нагадати про самостійну культуру та відмінність від ворога.

Кожен українець, чи то в Україні, чи то за кордоном, може одягнути вишиванку і показати єдність, незламність і красу українського народу.

З метою підвищення рівня екологічної свідомості, формування почуттів особистого обов’язку та відповідальності за збереження та відновлення природи у дітей та юнацтва Центр підвищення кваліфікації працівників водного господарства та редакція науково-популярного журналу «Довкілля України» з нагоди Всеукраїнського дня довкілля оголошує конкурс дитячих творчих робіт «Природа нам — як рідний дім».

Детальніше...

1.Узагальнена гідрометеорологічна обстановка по басейнах і суббасейнах річок

Протягом тижня трималася переважно мінлива хмарність. На півдні випало 5,7 мм опадів, в центральній частині – 5,5 мм опадів та на півночі – 7,4 опадів.

Вітер змінних напрямків від 0 до 6 м/с.

Температура вночі була від 0 до +9 С тепла, вдень від +11 С тепла до +17 С тепла. Середньодобова: +9 С тепла.

На річках області спостерігається по рівням: на р. Стир (г/пМлинок) – зменшився на 5 см (вода на заплаві); на р. Горинь (г/п Дубровиця) – зменшився на 49 см; на р. Случ (г/п Сарни) – зменшився на 17 см.

Детальніше...

     

 На виконання заходів присвячених дню охорони праці 25 квітня 2023  року в Регіональному офісі водних ресурсів у Рівненській області відбулося засідання круглого столу на тему: «Безпечне та здорове середовище-основний принцип і основне право у світі праці». На засідання круглого столу було запрошено начальника відділу профілактики та розслідування нещасних випадків Головного управління Пенсійного фонду України в Рівненській області Карманюк Іванну Петрівну.

        Під час проведення круглого столу Іванна Карманюк розповіла про основні вимоги законодавства про охорону праці, зміни в законодавстві про соціальне страхування, порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій та виробництві,  та особливості компенсації заробітку в результаті тимчасової втрати працездатності, відповіла на чисельні запити стосовно оформлення документації із соціального страхування.

Наші контакти

 м.Рівне, вул.Кавказька 7

 (0362) 63-36-43

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 (0362) 62-09-76

 http://rivnevodres.gov.ua

 
Scroll to top