Регіональний офіс водних
ресурсів у Рівненській області

Анонси подій

Водогосподарська обстановка

Підвідомчі організації

Платні послуги

Соціальні мережі

   У треті вихідні вересня по всьому світу відзначають Міжнародний День чистих берегів. Для привернення уваги людства до проблемзабрудненняпобутовимивідходамиводнихресурсівщорічно влаштовуються екологічніакціїна узбережжяхрічок, морів та океанів. Безліч людей по всій планеті, виходячи збирати сміття біля водних об′єктів,своїм прикладом формують екологічну свідомість та сприяють підвищенню екологічної культури населення, направленої на збереження довкілля для майбутніх поколінь.

Детальніше...

            Проведення роботи щодо інвентаризації водних і лісових ресурсів обговорили під час селекторної наради під головуванням очільника Мінрегіону Олексія Чернишова, участь у якій взяли представники профільних міністерств та облдержадміністрацій, серед яких начальник РОВР у Рівненській області Ігор Мосійчук.

Детальніше...

1.Узагальнена гідрометеорологічна обстановка по басейнах і суббасейнах річок

Протягом тижня трималася ясна погода. На півдні випало 0,0 мм опадів,в центральній частині – 0,0 мм опадів та на півночі – без опадів.

Вітер змінних напрямків від 1 до 15 м/с.

Температура вночі була від  +50С до +140С тепла , вдень від  +210С до +260С тепла. Середньодобова: +160С тепла.

На річках області спостерігається по рівням : на  р.Стир (г/п Млинок) – збільшився на 3 см; на р.Горинь (г/п Дубровиця) зменшився на 3 см; на  р.Случ (г/п Сарни) – зменшився на 2 см.

Детальніше...

1.Узагальнена гідрометеорологічна обстановка по басейнах і суббасейнах річок

Протягом тижня трималася мінлива хмарність. На півдні випало 32,0 мм опадів, в центральній частині – 33,6 мм опадів та на півночі – 47,3 мм опадів.

Вітер змінних напрямків від 1 до 5 м/с.

Температура вночі була від  +90С до +140С тепла , вдень від  +120С до +190С тепла. Середньодобова: +150С тепла.

На річках області спостерігається по рівням : на  р.Стир (г/п Млинок) – зменшився на 1 см; на р.Горинь (г/п Дубровиця) збільшився на 15 см; на  р.Случ (г/п Сарни) – збільшився на 10 см.

Детальніше...

1.Узагальнена гідрометеорологічна обстановка по басейнах і суббасейнах річок

Протягом тижня трималася мінлива хмарність, пройшли невеликі дощі. На півдні випало  4,9 мм опадів,в центральній частині – 2,3 мм опадів та на півночі – 1,4 мм опадів.

Вітер змінних напрямків від 1 до 6 м/с.

Температура вночі була від  +40С до +140С тепла , вдень від  +90С до +200С тепла. Середньодобова: +120С тепла.

На річках області спостерігається по рівням : на  р.Стир (г/п Млинок) – збільшився на 2 см; на р.Горинь (г/п Дубровиця) зменшився на 1 см; на  р.Случ (г/п Сарни) – зменшився на  5 см.

Детальніше...

Традиційно, наприкінці серпня проходить Всесвітній тиждень води. Цього року – це період з 23 по 27 серпня.

Всесвітній тиждень води організовано Стокгольмським міжнародним інститутом водних ресурсів (SIWI) і проводиться щорічно в Стокгольмі, Швеція. Він був координаційним центром з глобальних водних проблем з 1991 року. Це насамперед досвід спільного навчання, що надає унікальний форум і можливість для полегшення обміну думками, досвідом і практикою між наукою, бізнесом, політикою і громадянським суспільством.

Наші контакти

 м.Рівне, вул.Кавказька 7

 (0362) 63-36-43

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 (0362) 62-09-76

 http://rivnevodres.gov.ua

 
Scroll to top