Регіональний офіс водних
ресурсів у Рівненській області

Анонси подій

Водогосподарська обстановка

Підвідомчі організації

Платні послуги

Соціальні мережі

1.Узагальнена гідрометеорологічна обстановка по басейнах і суббасейнах річок

Протягом тижня трималася переважно мінлива хмарність. На півдні випало 1,1 мм опадів, в центральній частині – 2,2 мм опадів та на півночі – 4,1 мм опадів.

Вітер змінних напрямків від 2 до 7 м/с.

Температура вночі була від -5 С морозу до 0 С, вдень від -2 С морозу до +1 С тепла. Середньодобова: -2 С морозу.

На річках області спостерігається по рівням: на р.Стир (г/п Млинок) – збільшився на 8 см; на р.Горинь (г/п Дубровиця) – збільшився на 6 см; на р.Случ (г/п Сарни) – зменшився на 2 см.

Детальніше...

        Працівниками Дубенської експлуатаційної дільниці Південного МУВГ проведено ремонт залізобетонного мосту на магістральному каналі МК (р.Жабичі) ПК 23+24 осушувальної системи «Демидівка» в с.Перекалі Демидівської територіальної громади Дубенського району.

        В ході робіт відновлено бетонне покриття на тротуарних блоках, замонолічено провалля, виконано підсипку проїжджої частини мосту щебенем в місцях в’їзду на міст.

Детальніше...

1.Узагальнена гідрометеорологічна обстановка по басейнах і суббасейнах річок

Протягом тижня трималася переважно мінлива хмарність. На півдні випало 16,3 мм опадів, в центральній частині – 19,9 мм опадів та на півночі – 8,6 мм опадів.

Вітер змінних напрямків від 1 до 6 м/с.

Температура вночі була від -4 С морозу до +2 С тепла, вдень від -3 С морозу до +5 С тепла. Середньодобова: -1 С морозу.

На річках області спостерігається по рівням: на р.Стир (г/п Млинок) – збільшився на 1 см; на р.Горинь (г/п Дубровиця) – зменшився на 1 см; на р.Случ (г/п Сарни) – збільшився на 5 см.

Детальніше...

         14 жовтня для України є символічною датою. У цей день ми відзначаємо відразу три свята, які є значимим для нашої країни – День українського козацтва, День захисників та захисниць України та Свято Покрови Пресвятої Богородиці, яка здавна була захисницею Українського козацтва, а тепер і Українського війська.

       

Детальніше...

1.Узагальнена гідрометеорологічна обстановка по басейнах і суббасейнах річок

Протягом тижня трималася переважно мінлива хмарність. На півдні випало 5,3 мм опадів, в центральній частині – 10,1 мм опадів та на півночі – 9,4 мм опадів.

Вітер змінних напрямків від 1 до 5 м/с.

Температура вночі була від +4 0 С тепла до +8 0 С тепла, вдень від +13 0 С до +15 0 С тепла. Середньодобова: +10 0 С тепла.

На річках області спостерігається по рівням: на р.Стир (г/п Млинок) – збільшився на 10 см; на р.Горинь (г/п Дубровиця) – збільшився на 11 см; на р.Случ (г/п Сарни) – збільшився на 4 см.

Детальніше...

            Днями на базі Регіонального офісу водних ресурсів у Рівненській області відбувся work-shop «Адаптація водного господарства до зміни клімату» в межах реалізації проекту «Сталий розвиток Рівненської області в умовах зміни клімату» за участю Рівненської обласної організації Українського товариства охорони природи, Департаменту екології та природних ресурсів Рівненської облдержадміністрації, Дермансько-Острозького національного природного парку та науковців.

Детальніше...

Наші контакти

 м.Рівне, вул.Кавказька 7

 (0362) 63-36-43

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 (0362) 62-09-76

 http://rivnevodres.gov.ua

 
Scroll to top