Регіональний офіс водних
ресурсів у Рівненській області

Анонси подій

Водогосподарська обстановка

Підвідомчі організації

Платні послуги

Соціальні мережі

     Регіональний офіс водних ресурсів у Рівненській області повідомляє про виконання запланованих заходів з відзначення Всесвітнього дня водних ресурсів (з урахуванням поточної безпекової ситуації):

 

1. Проведено збори у приміщені Регіонального офісу водних ресурсів у Рівненській області на тему «22 березня – Всесвітній день водних ресурсів. Вода для миру». В зборах прийняли участь науковці з Національного університету водного господарства та природокористування.

2. Начальник Регіонального офісу водних ресурсів у Рівненській області Ігор Мосійчук прийняв участь у круглому столі в Національному університеті водного господарства та природокористування щодо існуючої проблематики з питань водних ресурсів Рівненської області з нагоди відзначення Всесвітнього дня водних ресурсів.

3. В приміщені Національного університету водного господарства та природокористування спеціалістами Регіонального офісу водних ресурсів у Рівненській області прийнято участь в науковому семінарі на тему «Наукові розробки з відновлення екологічного стану водних об’єктів Рівненщини» та фотовиставці заслуженого художника України Петра Подольця під назвою «Від Дермані до Горині несе води річка Устя».

4. В обласній газеті «Рідний край» від 21.03.2024 року опубліковано статтю начальника Регіонального офісу водних ресурсів у Рівненській області Ігоря Мосійчука з нагоди відзначення Всесвітнього дня води «Захищаємо водні ресурси.

5. Розміщено зазначену тематичну інформацію на офіційному веб-сайті та у соціальній мережі Facebook.

Корисні посилання

 
 
http://buvrzt.gov.ua/img/wp-content/banner2.jpg
 
https://www.davr.gov.ua/fls18/kr.jpg
 
https://www.davr.gov.ua/fls18/ju.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
eukr
Aqua 336x280px 23 ukr

Наші контакти

 м.Рівне, вул.Кавказька 7

 (0362) 63-36-43

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 (0362) 62-09-76

 http://rivnevodres.gov.ua

 
Scroll to top