Регіональний офіс водних
ресурсів у Рівненській області

Анонси подій

Водогосподарська обстановка

Підвідомчі організації

Платні послуги

Соціальні мережі

Всесвітній день водно-болотних угідь відзначається щороку 2 лютого з метою підвищення обізнаності про водно-болотні угіддя. Цього дня також відзначають річницю Конвенції про водно-болотні угіддя, яка була прийнята як міжнародний договір у 1971 році.

З 1800-х років майже 90% водно-болотних угідь у світі було деградовано, людство втрачає водно-болотні угіддя втричі швидше, ніж ліси. Проте водно-болотні угіддя є надзвичайно важливими природними екосистемами, які сприяють біорізноманіттю фауни і флори, пом’якшенню клімату, доступності прісної води, збільшення водності поверхневих та підземних водних об’єктів тощо.

«Дія водно-болотних угідь для людей і природи» – це тема 2022 року, яка підкреслює важливість дій для забезпечення збереження та сталого використання водно-болотних угідь для людей та для здоров’я планети. Це заклик інвестувати фінансовий, людський і політичний капітал, щоб врятувати водно-болотні угіддя світу від зникнення та відновити ті, які ми деградували.

Нам необхідно терміново підвищити національну та глобальну обізнаність про водно-болотні угіддя, щоб повернути назад їх швидку втрату та заохочувати дії щодо їх збереження та відновлення.

Корисні посилання

 
http://buvrzt.gov.ua/img/wp-content/banner2.jpg
 
 
 
https://www.davr.gov.ua/fls18/uu.jpg 
 
https://www.davr.gov.ua/fls18/kr.jpg
 
https://www.davr.gov.ua/fls18/ju.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  eukr

Наші контакти

 м.Рівне, вул.Кавказька 7

 (0362) 63-36-43

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 (0362) 62-09-76

 http://rivnevodres.gov.ua

 
Scroll to top