Регіональний офіс водних
ресурсів у Рівненській області

Анонси подій

Водогосподарська обстановка

Підвідомчі організації

Платні послуги

Соціальні мережі

         06 жовтня начальник Регіонального офісу водних ресурсів у Рівненській області Ігор Мосійчук прийняв участь у засіданні робочої групи щодо облаштування державного кордону під керівництвом голови облдержадміністрації Віталія Коваля, яке відбулось у м.Сарни.

 

         У засіданні також взяли участь керівники прикордонного загону, Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області, обласного управління лісового та мисливського господарства, департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації, голів Сарненської та Вараської райдержадміністрацій.

         В ході поїздки було відвідано прикордонний пункт «Вичівка».

         Крім обладнання пункту, головне питання на порядку денному - відведення земель під прикордонну інфраструктуру. В Рівненській області це 1090 гектарів вздовж понад 218 кілометрів кордону з Білоруссю.

         «Загальна протяжність державного кордону з республікою Білорусь у межах Рівненської області - понад 218 км. Нам важливо якнайшвидше технічно обладнати кордон та продовжити його демаркацію. Ще в кінці липня дав доручення головам громад підготувати перелік земель. Мова йде про ділянки, які розташовані в межах 50 метрів вздовж державного кордону для його облаштування», - розповів Віталій Коваль.

         Частина земель знаходиться у приватній власності, інша - в лісовому масиві чи на території національних природних парках. Учасники наради обговорили можливість зміни цільового призначення ділянок. Зокрема, за результатами наради, голова облдержадміністрації доручив представникам Держгеокадастру створити покрокову дорожню карту для голів територіальних громад щодо вилучення чи передачі в постійне користування землі прикордонникам.

         Нагадаємо, охорону ділянки державного кордону на Рівненщині здійснюють 3 прикордонні служби: «Березове», «Дубровиця» та «Вичівка».

Корисні посилання

 
http://buvrzt.gov.ua/img/wp-content/banner2.jpg
 
 
 
https://www.davr.gov.ua/fls18/uu.jpg 
 
https://www.davr.gov.ua/fls18/kr.jpg
 
https://www.davr.gov.ua/fls18/ju.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  eukr

Наші контакти

 м.Рівне, вул.Кавказька 7

 (0362) 63-36-43

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 (0362) 62-09-76

 http://rivnevodres.gov.ua

 
Scroll to top