Регіональний офіс водних
ресурсів у Рівненській області

Анонси подій

Водогосподарська обстановка

Підвідомчі організації

Платні послуги

Соціальні мережі

   У треті вихідні вересня по всьому світу відзначають Міжнародний День чистих берегів. Для привернення уваги людства до проблемзабрудненняпобутовимивідходамиводнихресурсівщорічно влаштовуються екологічніакціїна узбережжяхрічок, морів та океанів. Безліч людей по всій планеті, виходячи збирати сміття біля водних об′єктів,своїм прикладом формують екологічну свідомість та сприяють підвищенню екологічної культури населення, направленої на збереження довкілля для майбутніх поколінь.

 

   Цьогоріч  Регіональний офіс водних ресурсів у Рівненській області та його підвідомчі організації – Південне та Північне міжрайонні управління - прийняли активну участь у проведенні екотолоки з нагоди Міжнародного дня чистих берегів – 2021. Традицією вже стало обирати для прибирання місця біля водних об’єктів, де найбільш полюбляє відпочивати місцеве населення.

   На півночі області працівниками Північного міжрайонного управління водного господарствабуло проведено прибирання прибережних захисних смуг річки Стир в смт Зарічне Вараського району, Білого озера в селі Рудка Вараського району, річки Горинь в межах міста ДубровицяСарненського району, Осницького водосховища біля села ОсницькСарненського району, річки Льва в межах села КарпилівкаСарненського району, річки Случ  в межах міста СарниСарненського району.

   У південній частині області працівники Південного міжрайонного управління водного господарства проводили прибирання прибережних захисних смугрічки Замчисько в межах міста  Костопіль Рівненського району, річки Путилівка в межах села Мочулки Рівненського району , магистрального каналу осушувальної системи «Зірне» в межах міста Березне Рівненського району, річки Горинь в межах смт Гоща Рівненського району,річки Іква в межах міста Дубно Дубенського району.

   Також, спільними зусиллями працівників Регіонально офісу водних ресурсів у Рівненській області на чолі з керівником Ігорем Мосійчуком та Південного міжрайонного управління водного господарства було прибрано прибережну захисну смугу річки Устя у межах міста Рівне.

   Загалом,участь в екологічній акції прийняли майже 200 чоловік,протягом толоки було зібрано біля 500 мішків сміття  та вивезено на полігон побутових відходів сміття загальною вагою біля 3тонн.

   З кожним роком День чистих берегівнабуває все більшого резонансу, а отже не забуваємо - у треті вихідні вересня долучаємося до глобального прибирання та рятуємо наші річки та озера від сміття. Подбаємо про майбутнє наше та наших дітей разом!

 

Корисні посилання

 
http://buvrzt.gov.ua/img/wp-content/banner2.jpg
 
 
 
https://www.davr.gov.ua/fls18/uu.jpg 
 
https://www.davr.gov.ua/fls18/kr.jpg
 
https://www.davr.gov.ua/fls18/ju.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  eukr

Наші контакти

 м.Рівне, вул.Кавказька 7

 (0362) 63-36-43

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 (0362) 62-09-76

 http://rivnevodres.gov.ua

 
Scroll to top