Регіональний офіс водних
ресурсів у Рівненській області

Анонси подій

Водогосподарська обстановка

Підвідомчі організації

Платні послуги

Соціальні мережі

            Проведення роботи щодо інвентаризації водних і лісових ресурсів обговорили під час селекторної наради під головуванням очільника Мінрегіону Олексія Чернишова, участь у якій взяли представники профільних міністерств та облдержадміністрацій, серед яких начальник РОВР у Рівненській області Ігор Мосійчук.

 

         «Відповідно до рішення РНБО від 15 квітня 2021 року, введеного в дію Указом Президента, потрібно провести ретельну системну роботу для отримання достовірної інформації про такі об’єкти, – зазначив Олексій Чернишов. - Завдання з інвентаризації має виконати кожна область».

         Як розповів заступник голови ОДА Ігор Тимошенко, на Рівненщині для координації діяльності створена регіональна комісія, до якої увійшли представники причетних департаментів облдержадміністрації, Держгеокадастру, Фонду держмайна, Регіонального офісу водних ресурсів у Рівненській області, управління лісового господарства. Профільні місцеві комісії утворені у кожному районі. До роботи останніх долучатимуться представники кожної територіальної громади.

         «Завдання важливе і клопітке. Для держави – це аналіз усіх ресурсів, а для громад такий напрямок сприятиме у подальшому розвиткові, зокрема щодо наповнення місцевого бюджету. Водночас, інвентаризація водних об’єктів та лісових ресурсів є довготривалою роботою, яка вимагатиме наполегливої роботи безпосередньо самих громад», - наголосив Ігор Тимошенко.

         Під час наради обговорили пропозиції, проблемні питання, терміни виконання поставлених РНБО України завдань, а також визначили ряд заходів, направлених на виконання вище порушених питань.

Корисні посилання

 
http://buvrzt.gov.ua/img/wp-content/banner2.jpg
 
 
 
https://www.davr.gov.ua/fls18/uu.jpg 
 
https://www.davr.gov.ua/fls18/kr.jpg
 
https://www.davr.gov.ua/fls18/ju.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  eukr

Наші контакти

 м.Рівне, вул.Кавказька 7

 (0362) 63-36-43

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 (0362) 62-09-76

 http://rivnevodres.gov.ua

 
Scroll to top