Регіональний офіс водних
ресурсів у Рівненській області

Анонси подій

Водогосподарська обстановка

Підвідомчі організації

Платні послуги

Соціальні мережі

 

         Після відкриття ринку землі громади матимуть зворотній зв’язок для вирішення питань, пов’язаних із реформою. Для цього Міністерство аграрної політики і продовольства, Рівненська облдержадміністрація та Всеукраїнська асоціація громад підписали Меморандум про співпрацю.

 

         Мета і завдання документа – консолідація зусиль для реалізації земельної реформи, зворотній зв’язок про системні проблеми, які є в місцевого самоврядування сільських територій для негайного і своєчасного їх вирішення.

«Ми будемо отримувати зворотній зв'язок від двох каналів – Рівненської облдержадміністрації і Асоціації, про першочергові проблеми громад. І потім це реалізовувати. Така комунікація ефективна, ринок землі цьому підтвердження: ми одержували запити від громад щодо передач земель на місця – і ця ініціатива була підтримана Президентом. 24 травня цього року Володимир Зеленський підписав Закон, який остаточно повертає громадам право розпоряджатися своїми ресурсами», - наголосив перший заступник                        Міністра АПК Тарас Висоцький.

         За словами голови облдержадміністрації Віталія Коваля, Меморандум стане потужним інструментом співпраці із центром: «Земельна реформа – це нові можливості для громад області. А Меморандум поглибить діалог із Міністерством через облдержадміністрацію в питаннях розвитку аграрної галузі».

         Віталій Коваль додав, що на Рівненщині триває систематична робота над втіленням ініціатив щодо ефективного використання землі.

         «Ще у 2020 році в області проведено аудит сільськогосподарських земель на площі понад 750 тисяч гектарів. У результаті – підприємства збільшили кількість облікованих посівних площ на 28 тисяч гектарів. Це також дозволило збільшити податкові надходження до бюджетів громад. Зокрема, за І квартал 2021 року Рівненщина отримала лідируючі позиції в країні по сплаті земельного податку та податку з доходів фізичних осіб», - додав Віталій Коваль.

         На важливості для громад бути в постійному контакті з центральною владою наголосив перший заступник виконавчої дирекції Всеукраїнської асоціації громад Іван Слободяник.

         «Проблеми розвитку села для нас є пріоритетом. Будь-яка реформа - живий процес, в який необхідно вносити вчасні корективи. Саме профільні асоціації покликані давати зворотній зв’язок, щоб вчасно коригувати ті недоліки, які є в реформі», - зазначив Іван Слободяник.

         Участь в цій важливій для Рівненщини події прийняв начальник Регіонального офісу водних ресурсів у Рівненській області Ігор Мосійчук.

 

Корисні посилання

 
http://buvrzt.gov.ua/img/wp-content/banner2.jpg
 
 
 
https://www.davr.gov.ua/fls18/uu.jpg 
 
https://www.davr.gov.ua/fls18/kr.jpg
 
https://www.davr.gov.ua/fls18/ju.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  eukr

Наші контакти

 м.Рівне, вул.Кавказька 7

 (0362) 63-36-43

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 (0362) 62-09-76

 http://rivnevodres.gov.ua

 
Scroll to top