Регіональний офіс водних
ресурсів у Рівненській області

Анонси подій

Водогосподарська обстановка

Підвідомчі організації

Платні послуги

Соціальні мережі

Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006, щороку 28 квітня в Україні відзначається Всесвітній день охорони праці.

За рекомендацією Міжнародної організації праці девіз зазначеного заходу у 2021 році -«Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЗР».

 

У 2021 році Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі присвячений залученню потенціалу елементів системи БЗР, визначених у Конвенції № 187 про основи, що сприяють безпеці та здоров’ю на роботі. У доповіді до Всесвітнього дня висвітлено питання про те, як нинішня криза демонструє важливість зміцнення систем БЗР, включно зі службами безпеки та охорони здоров’я на роботі як на національному рівні, так і на рівні підприємств.

На виконання заходів присвячених Дню охорони праці, 20 квітня 2021  року в Регіональному офісі водних ресурсів у Рівненській області відбулося засідання «круглого столу», на якому обговорювалося питання з охорони праці.  На засідання круглого столу було запрошено начальника відділу профілактики страхових  випадків-  головного страхового експерта з охорони праці   виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Рівненській області  Карманюк Іванну Петрівну.

Під  час  проведення  круглого  столу  Іванна  Карманюк  розповіла  про основні вимоги  законодавства  про  охорону  праці,  про особливості  розслідування виробничого  та  невиробничого травматизму,  про особливості компенсації заробітку в результаті тимчасової  втрати  працездатності,  відповіла на чисельні  запити  стосовно  оформлення  документації  із  соціального  страхування.

Корисні посилання

 
http://buvrzt.gov.ua/img/wp-content/banner2.jpg
 
 
 
https://www.davr.gov.ua/fls18/uu.jpg 
 
https://www.davr.gov.ua/fls18/kr.jpg
 
https://www.davr.gov.ua/fls18/ju.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  eukr

Наші контакти

 м.Рівне, вул.Кавказька 7

 (0362) 63-36-43

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 (0362) 62-09-76

 http://rivnevodres.gov.ua

 
Scroll to top