Регіональний офіс водних
ресурсів у Рівненській області

Анонси подій

Водогосподарська обстановка

Підвідомчі організації

Платні послуги

Соціальні мережі

1.Узагальнена гідрометеорологічна обстановка по басейнах і суббасейнах річок

Протягом тижня трималася хмарна погода з проясненнями,  на всій території області пройшов дощ з мокрим снігом. На півдні випало 14,2 мм опадів, в центральній частині–16,4 мм опадів та на півночі – 20,5 мм опадів.

Вітер змінних напрямків від 1 до 6 м/с.

Температура вночі була від  -40С морозу  до -10С морозу , вдень від  +10С тепла до +20С тепла. Середньодобова: 0 0С.

На річках області спостерігається по рівням : на  р.Стир (г/п Млинок) – збільшився на 3  см; на р.Горинь (г/п Дубровиця) збільшився на 29 см; на  р.Случ (г/п Сарни) –збільшився на 84 см.

Режим діяльності – експлуатаційний, гідрологічна ситуація контролюється службами регіонального офісу, контроль за станом водних об`єктів, гідротехнічних споруд, обстановкою на підвідомчих потенційно небезпечних об`єктах і прилеглих територіях.

 

2.1 Робота насосних станцій (обєми перекаченої чи поданої води), каналів та ГТС

Протягом тижня  на меліоративних  системах  області працювали 12-31 насосні станції у Дубенському, Дубровицькому, Володимирецькому, Сарненькому та Зарічненському районах, було перекачено 3,55 млн.м3 води. Водовідведення з меліоративних систем здійснювалось самотічно через мережу відкритих каналів

2.2 Режим роботи ГЕС на водосховищах

Рівень води Хрінницького водосховища, яке розташоване на р.Стир  у верхньому б’єфі залишився без змін  і становить 188,09 м БС, у нижньому б’єфі збільшився на 15 см і становить –184,05 см БС.

Рівень води Млинівського водосховища, яке розташоване на р.Іква, у верхньому б’єфі збільшився на 4 см і становить – 190,14 м БС, у нижньому б’єфі збільшився на 10 см і становить –182,95 м БС.

Режим роботи водосховищ – експлуатаційний, відмітки рівня води на всіх водосховищах Рівненської області не перевищують рівень ФПР. Дані про наповнення водосховищ наведені в таблиці.

Корисні посилання

 
http://buvrzt.gov.ua/img/wp-content/banner2.jpg
 
 
 
https://www.davr.gov.ua/fls18/uu.jpg 
 
https://www.davr.gov.ua/fls18/kr.jpg
 
https://www.davr.gov.ua/fls18/ju.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  eukr

Наші контакти

 м.Рівне, вул.Кавказька 7

 (0362) 63-36-43

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 (0362) 62-09-76

 http://rivnevodres.gov.ua

 
Scroll to top