Регіональний офіс водних
ресурсів у Рівненській області

Анонси подій

Водогосподарська обстановка

Підвідомчі організації

Платні послуги

Соціальні мережі

1.Узагальнена гідрометеорологічна обстановка по басейнах і суббасейнах річок

Протягом тижня трималася хмарна погода з проясненнями. На півдні випало 0,7  мм опадів, в центральній частині. Вітер змінних напрямків від 2 до 11 м/с.

Температура вночі була від -70С морозу до 00С, вдень від -+20С до -50С морозу. Середньодобова: -2 0С морозу.

На річках області спостерігається по рівням : на  р.Стир (г/п Млинок) – збільшився на 1  см; на р.Горинь (г/п Дубровиця) збільшився на 2 см; на  р.Случ (г/п Сарни) –зменшився на 7 см. Всі річки знаходяться в берегах.

 

2. Робота водогосподарського комплексу

Режим діяльності – експлуатаційний, гідрологічна ситуація контролюється службами регіонального офісу, контроль за станом водних об`єктів, гідротехнічних споруд, обстановкою на підвідомчих потенційно небезпечних об`єктах і прилеглих територіях.

2.1 Робота насосних станцій (обєми перекаченої чи поданої води), каналів та ГТС

Протягом тижня  на меліоративних  системах  області працювали 5-9 насосних станцій у Дубенському, Володимирецькому, Дубровицькому та Зарічненському районах, було перекачено 1,095 млн.м3 води. Водовідведення з меліоративних систем здійснювалось самотічно через мережу відкритих каналів.

            2.2 Режим роботи ГЕС на водосховищах

Рівень води Хрінницького водосховища, яке розташоване на р.Стир  у верхньому б’єфі зменшився на 6 см – 187,41 м БС, у нижньому б’єфі не змінився і становить –182,70 см БС.

 Рівень води Млинівського водосховища, яке розташоване на р.Іква у верхньому б’єфі зменшився на 4 см і становить – 189,66 м БС, у нижньому б’єфі зменшився на 5 см  і становить –182,67 м БС.

Режим роботи водосховищ – експлуатаційний, відмітки рівня води на всіх водосховищах Рівненської області не перевищують рівень ФПР. Дані про наповнення водосховищ наведені в таблиці.

Корисні посилання

 
 
http://buvrzt.gov.ua/img/wp-content/banner2.jpg
 
https://www.davr.gov.ua/fls18/kr.jpg
 
https://www.davr.gov.ua/fls18/ju.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
eukr
Aqua 336x280px 23 ukr

Наші контакти

 м.Рівне, вул.Кавказька 7

 (0362) 63-36-43

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 (0362) 62-09-76

 http://rivnevodres.gov.ua

 
Scroll to top