Регіональний офіс водних
ресурсів у Рівненській області

Анонси подій

Водогосподарська обстановка

Підвідомчі організації

Платні послуги

Соціальні мережі

Уряд схвалив постанову Кабінету Міністрів України «Про нормативи екологічно безпечного зрошення, осушення, управління поливами та водовідведенням». 

Зокрема, документом унормовуються заходи, необхідні для проведення гідротехнічної меліорації. Завдяки цьому буде зменшено витрати водних ресурсів при зрошенні та осушенні сільськогосподарських культур.

Застосування уніфікованих нормативів дозволить запобігти розвитку деградації земель та ґрунтів, через нераціональне використання водних ресурсів та незбалансовану сільськогосподарську діяльність.

«До сьогодні в Україні не було встановлено оптимальних норм подачі води на зрошення та норми осушення.

Усі наявні методики та рекомендації були розрізнені та не мали єдиних підходів. Врегулювання питання екологічно безпечного зрошення особливо важливе в умовах загострення дефіциту водних ресурсів. Це єдиний шлях для раціонального та ефективного використання водних ресурсів», - зауважив Міністр захисту довкілля та природних ресурсів Роман Абрамовський.

Крім того, Міністр наголосив, що завдяки цьому документу буде розв’язано проблему державного регулювання меліорації. Це означає, що Україна тепер матиме єдині підходи для нормування показників безпечного зрошення, осушення, управління поливами та водовідведенням.

Корисні посилання

 
 
http://buvrzt.gov.ua/img/wp-content/banner2.jpg
 
https://www.davr.gov.ua/fls18/kr.jpg
 
https://www.davr.gov.ua/fls18/ju.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
eukr
Aqua 336x280px 23 ukr

Наші контакти

 м.Рівне, вул.Кавказька 7

 (0362) 63-36-43

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 (0362) 62-09-76

 http://rivnevodres.gov.ua

 
Scroll to top