Регіональний офіс водних
ресурсів у Рівненській області

Анонси подій

Водогосподарська обстановка

Підвідомчі організації

Платні послуги

Соціальні мережі

         29 липня за участю представників департаменту екології та природних ресурсів, департаменту з питань будівництва та архітектури облдержадміністрації, управління Державного агентства рибного господарства, юридичного відділу облдержадміністрації, Регіонального офісу водних ресурсів у Рівненській області, Демидівської райдержадміністрації, Демидівської районної та селищної рад, відбулась нарада, на якій обговорювались питання реконструкції гідровузла та шлюзів Хрінницького водосховища.

         Нагадаємо, Хрінницьке водосховище, що у Демидівському районі, – один із стратегічних водних об'єктів Рівненщини. Його побудували ще у 50-х роках минулого століття, однак нині гідровузол та шлюзи водосховища знаходяться у вкрай незадовільному стані й потребують реконструкції. Якщо греблю прорве, постраждає не лише Рівненщина, а й Волинь. Загалом близько 30 населених пунктів в обох областях можуть бути підтопленими.

         «У переліку природоохоронних заходів, які фінансуються з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2020 році  передбачено кошти на реалізацію проєкту «Реконструкція споруди гідровузла та шлюзів греблі Хрінницького водосховища», зокрема на виготовлення проєктно-кошторисної документації виділено понад 1,3 млн грн. Для організації початку проєктних робіт необхідно насамперед визначити правовий статус дамби», - зазначив заступник голови Рівненської облдержадміністрації Ігор Тимошенко.

 

Корисні посилання

 
http://buvrzt.gov.ua/img/wp-content/banner2.jpg
 
https://www.davr.gov.ua/fls18/kr.jpg
 
https://www.davr.gov.ua/fls18/ju.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
eukr
Aqua 336x280px 23 ukr

Наші контакти

 м.Рівне, вул.Кавказька 7

 (0362) 63-36-43

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 (0362) 62-09-76

 http://rivnevodres.gov.ua

 
Scroll to top