Надрукувати

Для водокористувачів на території Рівненської області видача дозволу на спеціальне водокористування здійснюється територіальним органом Держводагентства, а саме – Сектором у Рівненській області Держводагентства (м. Рівне, вул. Кавказька, 7, тел. (0362) 62-55-21) через Центр надання адміністративних послуг (м. Рівне. майдан Просвіти, 2, тел. (0362) 64-89-29.

З 4 червня 2017 року відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, що регулюють відносини, пов’язані з одержанням документів дозвільного характеру», Водного кодексу України, Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» видачу дозволів на спеціальне водокористування буде здійснюватись Держводагентством України та його територіальними органами.

Водокористувачі, що забирають або використовують менше 5 куб.м на добу не потребують отримання дозволу.

Для одержання дозволу на спеціальне водокористування водокористувачам необхідно звертатися до центру надання адміністративних послуг із заявою, до якої додаються:

Відповідно до статті 49 Водного кодексу України подання заяви про одержання (анулювання) дозволу на спеціальне водокористування та відповідних документів, а також видача (відмова у видачі, анулювання) цього дозволу може здійснюватись в електронній формі.

Інформаційна система «Портал е-послуг Державного агентства водних ресурсів України» розміщується за  адресою:  https://e-services.davr.gov.ua.

Інформаційна система «Портал е-послуг Державного агентства водних ресурсів України» працює у режимі он-лайн та є доступним усім користувачам мережі Інтернет, які пройшли процедуру ідентифікації та автентифікації на Порталі із використанням інтегрованої системи електронної ідентифікації id.gov.ua.

 

Зразок заповнення:

Заява
 

Записати зразок заяви

Нормативний розрахунок водокористування
 

Записати зразок заповнення

Нормативний розрахунок водокористування (ставок)
 

Записати зразок заповнення (для ставка)